Kurumsal Excel Kursları

Kurumsal Excel Eğitimleri

ISCOM Akademi olarak Kurumsal Excel Kursları düzenlemekteyiz. Kurumlara yönelik özel olarak hazırladığımız bu Excel Eğitimleri sayesinde, kurum çalışanları günlük işlerini daha hızlı ve etkili gerçekleştirmektedirler. Kurumsal Excel Kursları genelde firmaların kendi bünyesinde, konusunda uzman Excel Eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Firmalara yönelik hazırladığımız Excel Dersleri, kursa katılan kişilerin Excel bilgisi seviyelerine göre değişik guruplar şeklinde verilebilmektedir. Genellikle kurumlar Microsoft İleri Excel Eğitimi'ne ilgi göstermektedirler. İleri Excel Dersleri'ne başlamadan önce, ISCOM Akademi eğitmeni tarafından kursa katılanlar için Excel seviye belirleme testi yapılmaktadır.

Kampanyalı Kurumsal Excel Kurs Fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için 0216 383 31 33 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Excel Kursu Fiyatları için Bahar ve Yaz döneminde ciddi indirimler bulunmaktadır.

Kurumsal Office Eğitimleri

ISCOM Akademi olarak Microsoft Excel Kursları ile birlikte firmalar isterlerse Microsoft Office Eğitimleri'de vermekteyiz. Kurumsal Office Kursları'mız aşağıda belirtilmiştir.

  • Microsoft Office Word Kursu
  • Microsoft Office PowerPoint Kursu
  • Microsoft Office Outlook Kursu

Microsoft Excel Dersleri sayesinde katılımcılar, Microsoft Office ailesinin en önemli programlarından olan Excel'i uygulamalı olarak öğreneceklerdir.

Excel kursu'nu bitiren katılımcılara Kurumsal İleri Excel Kursu'nu önermekteyiz. Excel programı bilgi seviyesini daha da ileri taşımak isteyen katılımcılar Excelde Finansal Uygulamalar ve Excel Makroları eğitimlerimize talep göstermektedirler.