ISCOM AKADEMİ

Sıkça Sorulan Sorular
 • Neden ISCOM Akademi?

  ISCOM Akademi, çeşitli sektörlerdeki firmalara Microsoft Excel Eğitimleri vermiş ve hizmetlerinin başarısını kanıtlamıştır. ISCOM Akademi, sunduğu Excel Eğitimi hizmetleri ile ilgili sürekli daha iyiye ulaşma çabasındadır. Excel eğitim programlarının oluşturulması ve sunulması sırasında ileri eğitim teknolojilerini ve yöntemlerini kullanmaktadır.

 • Excel eğitimleri sonrası destek veriyor musunuz?

  Evet. ISCOM Akademi olarak birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup, kişi ve kurumlara verdiğimiz eğitimlerden sonra Excel kursuna katılanlara teknik konularda desteğimiz devam etmektedir.

 • Kurumsal Excel Eğitimi veriyor musunuz?

  Evet. ISCOM Akademi olarak Kurumsal Excel Eğitimleri düzenlemekteyiz. Kampanyalı kurumsal Excel kursu fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • İleri Excel Eğitim fiyatları nasıldır?

  İleri Excel Eğitim fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız, Kampanyalı İleri Excel Eğitimleri hakkında, excel eğitim fiyatları ile ilgili tüm bilgileri verecektir.

 • Sadece İstanbul'da mı Excel Eğitimleri düzenliyorsunuz?

  Türkiye'nin birçok değişik şehirlerinden kurumsal Excel kurslarımıza talep gelmektedir. Bu bağlamda, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın müşterilerimize arzu ettikleri Excel eğitimlerimizi vermekteyiz.

 • İleri Excel kursları için katılımcı profili nasıldır?

  İleri Excel Kursuna; Excel'i ileri seviyede kullanmak isteyen, temel ve orta düzey excel bilgisine sahip ve Excel'de fonksiyon ve veri işlemleri yapmak isteyen herkes katılabilir.

 • İleri Excel Kurslarının temel amacı nedir?

  İleri Excel Eğitiminde temel amaç; belirli seviye Excel bilgisine sahip olan kişilere özellikle iş hayatında karşılaşabilecekleri problemlerin çözümünde etkin bir çözüm bulmaktır.

 • İleri Excel Kursunun süresi nedir?

  İleri Excel Kursu 2 gün (12 Saat) sürmektedir.

 • İleri Excel Kursu veren eğitmenlerin eğitim seviyeleri nasıldır?

  İleri Excel Kursu veren eğitmenlerimiz özellikle finans sektöründe en az 5 yıl deneyimi olan, üniversite mezunu ve yüksek lisansını bitirmiş profesyonel eğitmenlerdir.

 • İleri Excel Eğitimleri'ni nerede düzenliyorsunuz?

  İleri Excel kurslarını ISCOM Akademi eğitim salonumuzda veya eğitimi talep eden kurumun eğitim salonunda düzenlemekteyiz.

 • İleri Excel kurslarına genelde kimler katılmaktadır?

  İleri Excel kurslarını genellikle firmalar almaktadırlar. Değişik sektörlerdeki kurum çalışanları da bu eğitimleri talep etmektedirler. Kurumsal Excel Eğitimlerini genellikle müşteri firmanın bünyesinde vermekteyiz.

 • İleri Excel Kursu ortamı nasıldır?

  İleri Excel Eğitimlerimiz 8 kişilik sınıflarda verilmektedir. Sınıflarımızda İleri Microsoft Office Excel Eğitimi için gerekli en yeni teknolojiler bulunmaktadır. (Geniş Ekran LCD desteği, interaktif eğitim modeli, klimalı sınıflar)

 • Excel'de finans uygulamaları kursunun süresi nedir?

  Excel'de finans uygulamaları kursu 2 gün (12 Saat) sürmektedir.

 • Excel'de finans uygulamaları kursuna katılmak için ileri Excel bilmelimiyim?

  Evet. Bu eğitime katılmak için MS Excel programına hakim olmak ve ileri seviyede bilmek gerekir. Eğer MS Excel'i ileri seviyede bilmiyorsanız "İleri Excel kursuna" katılmanızı ve sonrasında ise "Excel'de finansal uygulamalar kursuna" katılmanızı tavsiye ederiz.

 • Excel'de finans uygulamaları eğitimini kimler talep ediyor?

  Excelde finansal uygulamalar eğitimini genellikle firmalar talep etmektedir. Bununla birlikte özellikle muhasebe ve finans ile ilgili çalışan kişilerden de bu eğitimlere talep gelmektedir. Bu Microsoft Excel Kursu genellikle müşteri firma bünyesinde verilmektedir.

 • Excel'de makrolar eğitiminin süresi nedir?

  Excel'de makrolar ( Excel VBA ) kursu 3 gün (18 Saat) sürmektedir.

 • Excel'de makrolar eğitimine katılmak için ileri Excel bilmelimiyim?

  Evet. Excelde Makrolar kursuna katılmak için Office Excel programına hakim olmak ve ileri seviyede bilmek gerekir. Eğer MS Excel'i ileri seviyede bilmiyorsanız "İleri Excel kursuna" katılmanızı ve sonrasında ise "Excel'de makrolar ( Excel VBA ) eğitimine" katılmanızı tavsiye ederiz.